Kontaktai:


+370 616 70074

Reda ir Valentinas

Vilnius

golden@berenike.lt

Apie mus

Auksaspalviai retriveriai…2002 metais pirmą kartą šunų parodoje išvydę juos, supratome, kad mūsų šeimoje visada gyvens šuo…

Mes vis dar mokomės, stengiamės kuo daugiau sužinoti, suprasti apie šią veislę, pavergusią mūsų širdis, daug skaitome, bendraujame su įvairių šalių veisėjais. Parodos yra tik mažutė mūsų gyvenimo dalelė, leidžianti susitikti su bendraminčiais…

Pirmoji mūsų kalytė – Nikė, atkeliavo iš Korifėjaus veislyno. Jos vardu ir nusprendėme pavadinti mūsų veislyną. Nikė – mylima šeimos narė, kantri auklė, radikaliai pakeitusi mūsų gyvenimą. Deja, sulaukusi 13 metų ji jau iškeliavo į vaivorykštės šalį.

Viva – Nikės dukra iš antrosios vados papirko mus savo meilumu, smalsumu. 

Vėliau lyg netyčia mūsų šeimoje atsirado dar kelios kalytės, Nikės dukra - Samba ir ir Vivos dukra Essė, kurios džiugina mus savo pasiekimais parodose, linksmumu ir gyvenimo džiaugsmu. Susiklosčius tam tikroms aplinkybėms, Samba gyveno kitoje šeimoje, na o Essė perėmė gaujos vado vaidmenį ir valdo visą mūsų šeimą.

Iš gausios Essės vados, pasilikome kalytę Tigi, pasižyminčią meilumu,švelnumu. Ji yra labai kaulingo sudėjimo, itin mėgsta smuiko garsus ir dažnai dainuoja. Nepaisant romantiškos prigimties ji užima "sargybinio" vaidmenį gaujoje ir pirmoji garsiai praneša apie pasirodžiusius atvykėlius. Kaip pasirodė vėliau, Tigi yra ir itin puiki, rūpestinga mama, kurios vaikai pasižymi itin puikiiu charakteriu bei išvaizda.

Po metų šeimoje atsirado dar dvi kalytės, gimusios tą pačią dieną, bet 4000 kilometrų atstumu. Tai Vivos dukra Ledi ir iš tolimos Salamankos atkeliavusi Čika. Energingos, savimi pasitikinčios iš dalies pakeitė mūsų požiūrį į šunų dresūrą, priežiūrą, ir kasdien suteikia daug džiaugsmo.